Logo

Čo ponúkame

široký sortiment liekov a zdravotných pomôcok

V lekárni Retia vám vždy ponúkame široký sortiment liekov na recept, voľnopredajných liekov, vitamínov i zdravotníckych potrieb. Nájdete u nás však aj množstvo produktov zdravej výživy, kvalitnej kozmetiky, liečivých kameňov či zdravotníckych pomôcok, ktoré vám spríjemnia a uľahčia život.
Calcium

Minerálny prípravok s obsahom vápnika bez farbív, s vitamínom C, D a náhradnými sladidlami.

Odporúčaná cena: 19,95 €

Magnezium

Výživový doplnok Magnézium s vitamínom B6 je dôležitý pre správne fungovanie nervového a svalového systému, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Odporúčaná cena: 19,95 €

Multivitamin Child

Multivitamín pre deti vo forme žuvacích tabliet. Tablety obsahujú komplex aktívnych látok, ktorý tvorí betaglukán, bioflavonoidy, vitamín C a zinok.

Odporúčaná cena: 19,95 €

Multivitamin s inulinom

Komplex vitamínov a minerálov vo forme žuvacích tabliet. Okrem toho sú tablety obohatené o inulín, druh rozpustnej vlákniny.

Odporúčaná cena: 19,95 €

Bionette

Trpíte alergickou nádchou? Nové revolučné zariadenie BioNette™ je potom určené pre vás. Poskytuje totiž úľavu od príznakov alergie, ako sú výtok z nosa, slzenie očí, kýchanie, bolesť hlavy či svrbenie nosohltanu, očí, uší a nosa. A keďže ide o terapiu založenú na princípe fototerapie - liečenia svetelnou energiou - nemá žiadne známe vedľajšie účinky.Viac info

felce azzurra

Kvalitná talianska kozmetika značky Paglieri (Felce Azzurra) síce v minulosti nebola u nás veľmi známa, a to aj napriek tomu, že história tohto popredného talianskeho výrobcu na domácom trhu siaha až do roku 1883. V roku 2012 sme však tieto produkty priniesli už aj na náš slovenský trh.Výrobky značky Paglieri (Felce Azzurra) majú svoju bohatú, viac ako 130-ročnú tradíciu. Od roku 2012 budujeme tradíciu týchto výrobkov už aj u nás. Výrobky značky Paglieri (Felce Azzurra) si získavajú čoraz viac svojich priaznivcov a sú vnímané ako súčasť každodenného života ľudí, ktorí hľadajú vysokú kvalitu za priaznivú cenu.

Veríme, že aj vy si nájdete zo širokej ponuky kozmetických a drogistických výrobkov Paglieri (Felce Azzurra) práve tie svoje.Viac info o Felce Azzurra

Painmaster

Zbavte sa rýchlo a účinne nepríjemnej bolesti chrbta a svalov pomocou patentovaného zariadenia Painmaster. Vďaka účinkom revolučnej mikroprúdovej terapie, na ktorej je Painmaster založený, pocítite úľavu už v priebehu niekoľkých sekúnd a vyhnete sa tak zbytočnému užívaniu liekov.Viac info