Logo

O Nás

o retia

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie nadštandardných služieb pre vaše zdravie a pohodlie. Svoju históriu sme začali písať v roku 2006, keď sme v Bratislave vznikli ako medicínske centrum so svojou vlastnou lekárňou. Odvtedy sa neustále usilujeme o vašu spokojnosť, za čo hovorí aj náš slogan "Všetko pre vás".

ambulance ambulance-white

DONÁŠKA LIEKOV

Kontaktujte nás na telefónne číslo 0948 968 938 počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod. a informujte sa o dovoze liekov do vašej domácnosti. Zavoláme vám naspäť.

heart-ic heart-ic-white

Lekáreň

V našej lekárni si môžete vybrať zo širokého sortimentu liekov na predpis, voľnopredajných liekov, liečivých čajov, vitamínov, kozmetiky, ako aj zdravotníckych potrieb.

phone phone-white

MEDICÍNSKE CENTRUM

V moderných priestoroch nášho medicínskeho centra na Cukrovej 3 v Bratislave nájdete šesť samostatných ambulancií.

appoinment-latter appoinment-latter-white

SKLAD + DISTRIBÚCIA LIEKOV

Sme držiteľom viacerých certifikátov, vrátane certifikátu "Správnej distribučnej praxe".

RETIA

Roky praxe v oblasti farmácie, marketingu a predaja, mladý, dynamický tím pracovníkov vedený skúsenými manažérmi, ale aj férový prístup a spoľahlivosť je to, čo garantuje spokojnosť a prosperitu všetkých našich zákazníkov i partnerov.
Ak máte záujem o spoluprácu s nami, prípadne sa chcete informovať o našich službách, kedykoľvek sa na nás obráťte cez kontaktný formulár.

 


Kontaktný formulár